מרכזיות ip בענן

בשנים האחרונות אנו רואים כי נכנס מושג חדש לכל הנושא של שירותי מחשוב והוא כמובן, שירותי מחשוב בענן. למעשה, טכנולוגיית ענן היא מקום אחסון הנמצא ברשת על גבי שרת פיזי בחוות שרתים. טכנולוגיית הענן משמשת עסקים רבים לצורכי מחשוב שונים בניהם אחסון אתרים ותוכנות וגם מרכזיות ip בענן.

מהן מרכזיות ip בענן?

למעשה מדובר על שרת פיזי שיושב בחוות שרתים ועל גביו מותקנים שרתים ווירטואליים שעליהם מותקנת מערכת הפעלה המפעילה תוכנה של מרכזיות ip בענן. מרכזייה זו שונה מהמרכזייה הישנה האנאלוגית ויש לה יכולות חזקות, מהירות ומאוד מגוונות המאפשרות לעסק לקבל טווח רחב של פונקציות ישימות.

מה אתם יכולים לקבל ממרכזיות ip בענן?

מרכזיות ip בענן מאפשרות לעסק לקבל יותר. כאשר אתם מחוברים למרכזיות ip בענן, אתם יכולים להנות ממגוון שירותים בניהם:

ניתוב שיחות – נווט שיחות חכם באמצעות תפריט קולי שמעביר את השיחה הנכנסת אל השלוחה הרלוונטית.

שמירת מידע – מרכזיה בענן יודעת לשמור מידע על שיחות שלא נענו וכך אתם יכולים להשיב מאוחר יותר.

הגדרת ניתוב שיחות ספציפי – לא כל עובדי החברה יקבלו את השיחות שמגיעות. ניתן להפנות שיחות מסוימות לעובדים או מחלקות מסוימות. יותר מכך, ניתן להפנות גם שיחות מחוץ למשרד.

דואר קולי שעובר למייל – מרכזייה בענן יודעת להעביר דואר קולי שנכנס אל הדואר האלקטרוני כקובץ שמע. במקום שתנהלו את החזרה ללקוחות שהשאירו הודעה מכל מיני מכשירים, אתם יכולים לנהל זאת דרך המייל.

שיחות ועידה – ניתן לבצע שיחות ועידה עם מספר משתתפים ומכל מקום.

איך שלא מסתכלים על זה, יש למרכזיות ה-ip המון יתרונות מצוינים ואפשר לומר שכל עסק שזקוק לשירותי טלפוניה, יהנה מאוד משירותים אלו.

כמה עולה להתקין מרכזיות ip בענן?

התקנה של מרכזיות ip אינה התקנה מסובכת. מדובר על מספר שעות של התקנה. יש לזכור כי לא מדובר בשרת פיזי, אלא בשרת ווירטואלי שניתן להתקין בכל מקום ומכל מקום. עלויות ההתקנה הן נמוכות וכך גם עלויות האחזקה ביחס לשירותים אחרים שהוצעו בעבר. הקדמה הטכנולוגית מאפשרת יעילות וגם חיסכון לבעלי העסקים בכל הקשור למחשוב וטלפוניה.

מערכת מרכזיות IP בענן
ביתשירותיםצור קשרהודעה