מרכזיות ip מחירים

בשנים האחרונות כמעט כל עסק זקוק למרכזיות ip. זה מובן, מדובר במרכזיות מתקדמות הפועלות על טכנולוגיה חדישה שבה כל תעבורת הנתונים עוברת על גבי הענן. הענן הוא למעשה שרת ווירטואלי המהווה אחסון של נתונים, תוכנות ופונקציות נוספות השייכות לעולם המחשוב של העסק. גם מרכזיות ip עובדות בצורה זו ומאפשרות לעסקים השונים לקבל שירות טלפוניה מתקדם מהרגיל.

כמה עולות המרכזיות הישנות?

בעבר, אם עסק קצה שירותי מרכזייה, היה עליו להתקין מערכת אנאלוגית המחוברת באמצעות כבלים לארון תקשורת. עלות ההתקנה של מערכת כזו הייתה גבוהה מאוד והמרכזייה לא נתנה לבעל העסק את האפשרויות שיש היום. לרוב היה מדובר בניתוב שיחות פשוט שהיה עושה הרבה צרות ללקוחות ולבעלי העסקים שרצו לתת שירות איכותי ומהיר.

כמה עולה מרכזיית ip?

מרכזיית ip היא מרכזייה שעובדת באופן ווירטואלי. לעסק אין עלויות הקמה של מערכת פיזית או ארון תקשורת. המרכזייה היא למעשה תוכנה שמותקנת על גבי השרת הווירטואלי שמחובר לשרת פיזי בחוות שרתים שאינה שייכת לעסק. במקרה זה, מרכזיית ip מחירים, אין עלויות הקמה פיזיים. יש עלות התקנה פשוטה של השרת הווירטואלי ועלות חודשית נמוכה על שירותי השרת שבחוות השרתים. העלות החודשית לרוב מתחילה ב- 90 שקלים לחודש ועולה בהתאם לנתוני הביצוע של השרת. ככל שלשרת יש יותר מקום אחסון וזיכרון ram גבוה, כך העלות תגדל. עדיין, לא מדובר בעלויות רחבות היקף והן הרבה יותר זולות מהתקנת שרתים פרטיים לעסק.

האם מעבר לעלות החודשית קיימת גם עלות התקנה?

עלות ההתקנה היא כמו עלות של ביקור טכנאי. אם בעבר להקים שרת פיזי היה לוקח כמה ימים, הרי שבשרתים וירטואליים מדובר בעבודה טכנית של מספר שעות שלאחריהם תהיה מותקנת מרכזייה הפועלת באמצעות ip בענן. בשל העלויות החודשיות הנמוכות ועלות ההתקנה הנמוכה, מדובר בשירות משתלם מאוד שמומלץ לכל עסק. לא משנה אם מדובר בעסק קטן או גדול, בשני המקרים מרכזיות ip יהיו מצוינות ויבצעו עבודה יעילה מאוד.

אם עוד לא עברת למרכזיית ip, זה הזמן להתקדם אליה ולייעל את תהליכי העבודה מול הלקוחות שלכם. למרכזייה כזו המון יתרונות הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינה כספית.

ביתשירותיםצור קשרהודעה