מרכזיית IP

עסקים רבים זקוקים למרכזיה שתאפשר ניתוב שיחות ראוי. בעבר, הכרנו כולנו את המרכזייה האנאלוגית הפשוטה, כיום כבר מדברים על מרכזיית ip מתקדמת עבור עסקים.

איך פועלת מרכזיית ip?

הטכנולוגיה הממוחשבת של היום יחד עם יכולות האינטרנט המתקדמות מאפשרות לכם לקבל מרכזייה הפועלת בענן על גבי שרת פיזי שלא נמצא ברשות העסק או בגזרת העסק. למעשה, השרת מאפשר לכם לקבל שרת ווירטואלי שעליו מותקנת מערכת הפעלה ותוכנת מרכזיה מתקדמת בעלת יכולות רחבות ממה שהוצע בעבר במרכזיות האנאלוגיות.

אילו שירותים ניתן לקבל במרכזיית ip?

מרכזיות ip מאפשרות לכם לקבל הרבה יותר מהמרכזייה הישנה והמוכרת. יש להן אפשרויות טכנולוגיות רחבות שמייעלות את פעילות העסק והמענה ללקוחות.

  1. ניתן לנהל במרכזייה כזו מספר רחב של משתמשים ואפילו מחלקות של חברות גדולות.
  2. ניתן לנווט שיחות למחלקות מסוימות ואף לשלוחות טלפוניה ספציפיות.
  3. ניתן לנווט שיחות לתא קולי וגם לחבר אותו למייל ולקבל הודעות כקובץ שמע.
  4. ניתן לקבל תזכורות ועוד המון שירותים מתקדמים מאוד שיכולים להתקיים בשרת ווירטואלי.
  5. ניתן להעביר שיחות לכל מכשיר מחשובי אחר. אנשים בעסק יכולים לנהל פגישות מרחוק ועדיין לקבל שיחות.

האם מסובך להתקין מרכזיית ip?

מרכזיית ip, בשונה ממרכזיות אנאלוגיות בעבר, לא מצריכות עבודת התקנה מסובכת. השרת הפיזי לא נמצא בעסק עצמו ולמעשה מדובר בהתקנה פשוטה של כמה שעות בלבד, ממש כמו שמתקינים תוכנה. מעבר ליתרון הזמן, עלות ההתקנה נמוכה וגם עלות האחזקה ולכן אפשר לומר שמדובר בשירות מאוד משתלם עבור העסקים השונים, בין אם מדובר בעסק קטן ובין אם זהו עסק גדול. כל עסק יכול להגדיר לעצמו את השירותים שהוא צריך ממרכזיית ה- ip שלו.

האם ניהול מרכזיית ה- ip מתנהלת מרחוק?

אמנם השרת הווירטואלי של מרכזיית ה-IP נמצא בעסק עצמו והשרת הפיזי במקום אחר, אך כל הניהול בהחלט מתבצע בפועל בבית העסק. מתכנתי החברה יכולים לבצע התקנות במערכת ההפעלה ואפילו לאתחל אותה ללא שום בעיה. מדובר על טכנולוגיה מתקדמת מאוד שמקנה שירותים מצוינים ומייעלת בצורה חכמה את פעילות הטלפוניה בעסק. בצורה כזו הלקוחות שלכם יכולים לקבל שירות יעיל יותר ומהיר.

ביתשירותיםצור קשרהודעה