מרכזיה לעסקים

עסקים רבים שנותנים שירותים זקוקים למרכזיה. המרכזייה המוכרת ביותר היא המרכזייה הישנה שבה היו מנתבים שיחות. כיום, כאשר הטכנולוגיה הממוחשבת התפתחה מאוד, הרי שכיום המתכונת של מרכזיה לעסקים פועלת באופן וירטואלי בענן ומאפשרת הרבה דברים חדשים שלא היו במרכזיות הישנות. במאמר הבא נדבר על השירותים והיתרונות שקיימים כיום במרכזיות לעסקים הפועלות באופן וירטואלי בענן.

אלו שירותים ניתן לקבל במרכזיה לעסקים?

ניתוב שיחות – היכולת לנתב שיחות באופן יותר מתוחכם. אם בעבר היו לוחצים על שלוחה והשיחה הייתה מנותבת למשרד מסוים, הרי שהיום בעזרת ניתוב שיחות של מרכזיה לעסקים וירטואלית בענן, ניתן לנתב שיחות למחלקות מסוימות לפי הגדרה ועוד המון אפשרויות ניתוב מתוחכמות.

שליחת הודעה למייל באין מענה או עומס – עוד משהו שמרכזיה לעסקים יכולה לבצע, היא שליחת הודעה למייל. האנשים בעסק יקבלו הודעת שמע למייל עם תיעוד השיחה ולעובדי העסק יהיה קל לחזור ולתת מענה.

הקמה ועלויות נמוכות – במרכזיה לעסקים שהינה וירטואלית אין עלויות הקמה גבוהות. החיסכון השוטף הינו ברור ומאוד יעיל עבור עסקים.

ניידות וגמישות – מרכזיה וירטואלית היא גמישה מאוד ומאפשרת חיבור למספר מכשירים גם מחוץ למשרד. אם בעבר המרכזייה הפיזית הייתה מחוברת באופן ישיר לטלפונים נייחים, הרי שכיום ניתן לחבר סמארטפונים, טאבלטים ומחשבים גם מרחוק.

איך עובדת מרכזיה לעסקים הפועלת באופן וירטואלי?

מרכזיה לעסקים הפועלת על גבי ענן היא מרכזיה וירטואלית שיושבת על שרת פיזי שנמצא בחוות שרתים. השרת הפיזי כולל מעבד, זיכרון רם ועוד דברים שחשובים עבור המרכזייה. ככל שהשרת חזק יותר, התוכנה של המרכזייה תוכל להיות איכותית יותר ובעלת יותר אפשרויות ותכונות.

למי מתאימה מרכזיה לעסקים?

עסקים קטנים, בינוניים וגדולים משתמשים במרכזיות. ככל שהעסק גדול יותר, כך השירותים שיזדקק להם בתוך המרכזייה יהיו רחבים יותר ומורכבים. עסקים קטנים יוכלו להשתמש בשרתים פחות חזקים ועסקים גדולים וגדולים מאוד, יזדקקו לשרתים חזקים מאוד. ביחד עם חברת השרתים תוכלו להגדיר את צרכי העסק ולהתאים את המרכזייה שהכי מותאמת עבורכם עם השרת שהכי נכון לכם. חברה המספקת שירותי אחסון ברמה גבוהה, תוכל לספק לכם שירות כזה ללא כל בעיה.

ביתשירותיםצור קשרהודעה