שרת ווירטואלי

מה זה שרת ווירטואלי?

כל אתר אינטרנט זקוק לשרת שיאחסן את תעבורת הנתונים שלו. לעסקים מסוימים, תעבורת הנתונים היא ייחודית וגבוהה ולכן הם זקוקים לשרת ייעודי משלהם. עלות שרת פיזי במשרדי החברה היא גבוהה מאוד ולכן, לרוב העסקים מדובר בשירות שאינו פרקטי.

למזלם של העסקים והחברות, טכנולוגיית האינטרנט כיום מאוד מתקדמת ומאפשרת כיום לעסקים וחברות להשכיר שרת ווירטואלי.

על איזו טכנולוגיה פועל השרת הווירטואלי?

השרת הווירטואלי הוא למעשה תוכנה ווירטואלית שמאחוריה עומד שרת פיזי חזק והוא זה שמריץ את התוכנה. עסק או חברה עם תעבורת נתונים גבוהה, יכולים להשכיר מחברת שרתים שרת ווירטואלי בעלויות נמוכות. שרת זה מבצע עבודה מהירה ומריץ בעצמו מספר תוכנות במגביל.

יש עסקים ששרת ווירטואלי אחד יספיק עבורן ויש חברות שיצטרכו יותר מאחד. מדובר על פתרון זול, אמין ואיכותי המאפשר לקבל בדיוק ואף יותר, ממה שהייתם מקבלים משרת פיזי אחד בעלויות הקמה ואחזקה גבוהות.

על שרת פיזי אחד ניתן להקים מספר שרתים וירטואליים שיחד יריצו מספר תוכנות ויאפשרו תעבורת נתונים גדולה ואף גיבויים למידע חשוב של העסק. הגיבויים יאפשרו לכם לדעת שאתר האינטרנט שלכם אף פעם לא יקרוס.

מה היתרונות שיש לשרת הווירטואלי?

  1. מצוין עבור עומסי עבודה ותעברה גבוהים
  2. מצוין כאשר יש צורך בגמישות והוספה או הורדה של שרתים
  3. מעולה עבור עסקים שרוצים לחסוך כסף – עסקים קטנים, עסקים בצמיחה וכדומה
  4. תמיד אפשר להוסיף שרת ולהריץ עליו תכניות במגביל
  5. ביצועי המערכת הם בדיוק כמו של שרת ייעודי ואין כל הבדל בניהם
  6. השרת אינו משותף לעסקים וחברות נוספות, אלא ייעודי אך ורק עבורכם
  7. יש לחברה או העסק גישה מלאה ועצמאית לשרתים שהיא משכירה
  8. ניתן לבחור איזו מערכת הפעלה להתקין על השרת הווירטואלי שהשכרתם

כיצד בוחרים שרת ווירטואלי?

כשרוצים לבחור שרת ווירטואלי, למעשה הכוונה לבחירת הספק של השרת וסוג השרת. בעת בחירת ספק עבור השרת הווירטואלי, חשוב לשים לב שמדובר בחברה אמינה שמספקת שרת ווירטואלי מהיר וכמובן תמיכה ושירות לקוחות. כמו כן, יש מספר סוגים של שרתים ומערכת הפעלה וחשוב להתעניין ולהבין איזו מהם יכולה להתאים עבורכם. לבסוף, שימו לב למחיר. לרוב מדובר במחירים נוחים מאוד ומשתלמים. תמיד רצוי להשכיר בחברה שמציעה מחירים הוגנים המותאמים לשוק.

ביתשירותיםצור קשרהודעה